Kartka z miękką okładką

Witajcie!

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać coś nowego. Od dłuższego czasu chodziła mi po głowie kartka z miękką okładką, jak w niektórych albumach. Bardzo mi się to podobało, wydawało mi się to eleganckie, ale zarazem milusie i przyjemne. W końcu zebrałam się w sobie i kupiłam materiały, nawet maszynę do szycia sobie sprawiłam, ale jeszcze długa droga przede mną żeby się z nią zaprzyjaźnić.

I wczoraj przyszła do mnie paczka z tkaniną oraz owatą. Obejrzałam kilka filmików na youtube jak wykończyć rogi takiej kartki, wcale nie jest to takie łatwe jakby się mogło wydawać.

I jak już miałam taką mięciutką kartkę przygotowaną do ozdabiania, to wykorzystałam moje ukochane papiery od Scrapandme oraz moją ulubioną warstwową tekturkę od Filigranek, wkomponowałam również girlandę pereł, która jest przeznaczona do bazy torta, ale mi w tej pracy idealnie pasowała.

Dodatkowo, wczoraj na profilu ZoJu Design widziałam rewelacyjną pracę Agaty Holdenmajer która w skaherboxie zamiast przezroczystej folii użyła tiul. Efekt wg mnie był przepiękny, elegancki, jednym słowem powalający. U siebie postanowiłam również to wykorzystać, zakochałam się w tym sposobie robienia shakerboxa.

Kartka z miękką okładkąshakerboxelegancka kartkaperłypamiątkawiązana kartkamiejsce na życzenia

 

 

Biorę udział w wyzwaniu

ScrapAndMe

Podziel się z bliskimi
Zobacz również
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby publikacji komentarza. Dane zostaną zapisane na serwerze i w Twojej przeglądarce w pliku cookie. Dowiedz się więcej.