Wojskowy exploding box

Witajcie!

Dzisiaj coś innego, męskiego, wojskowego 🙂 Exploding box z okazji 60. Urodzin dla mężczyzny-żołnierza, który w swoim życiu próbowałam wszystkiego: skakał ze spadochronem, jeździł czołgiem, był w okopach.

Papiery militarne od AlphaWallets, wszystkie militarne tekturki powstały na zamówienie i wykonały je Filigranki. Zrobiłam tutaj aż 3 shaker boxy, na wieczku, w cyfrach i oczywiście w wybuchowym granacie. Za cyferkami umieściłam dwóch żołnierzy, którzy ukrywają się w chrobotku.

Wojskowy exploding boxexploding box dla mężczyznyexploding box na 60 urodzinyhandmade żołnierzeexploding box militarnyexploding box militarnygranat shaker boxczołg tekturkashaker box wojskowy na urodzinywojskowy shaker box dla mężczyzny

 

Biorę udział w wyzwaniu

Pasjonata

Szuflada

Podziel się z bliskimi
Zobacz również
12 komentarzy
  1. Wow, świetny męski flowerbox 😍 Super ten środek z cyferka shakerem.
    Dziękujemy za udział w wyzwaniu Pasjonaty. Pozdrawiam, Weronika DT

  2. Bardzo pomysłów boksik i świetne wykonanie ❤ dziękujemy za udział w wyzwaniu Pasjonaty. Pozdrawiam serdecznie DT Julia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby publikacji komentarza. Dane zostaną zapisane na serwerze i w Twojej przeglądarce w pliku cookie. Dowiedz się więcej.