Nieulotna

o mnie

Witajcie w Nieulotnej 🙂

Nazywam się Marta i od 8 lat zajmuję się scrapbookingiem. Tworzę małe rękodzieło takie jak kartki, albumy, pudełka na różne ważne dla Was uroczystości: ślub, chrzest czy urodziny. Moje prace do tej pory przygotowywałam w domowym zaciszu. Od kilku lat dojrzewałam do decyzji o otworzeniu własnej pracowni, w której mogłabym organizować warsztaty właśnie ze scrapbookingu. Ale im dłużej o tym myślałam, coraz więcej pomysłów rodziło się w mojej głowie i tak oto powstała Nieulotna – przestrzeń nie tylko na warsztaty, ale również na różnego rodzaju wydarzenia.

O PRACOWNI

Nieulotna to pracownia położona w kompleksie poniemieckich bloków na Księżu Małym we Wrocławiu. Lokal przeszedł całkowitą metamorfozę i z dawnego lombardu, powstała klimatyczna, kreatywna przestrzeń.

Nieulotna ma 30,5m2 i podzielona jest na dwie części. Pierwsza to strefa warsztatowa, z dużym stołem, który pomieści do 12 osób. Dodatkowo znajdują się tu ozdoby vintage w postaci starych poniemieckich drzwi oraz ramy, która jest rodzinną pamiątką.

W drugiej części lokalu znajduje się strefa kuchenna, która również zachowuje klimat sali głównej. W tej części jest również mały składzik oraz toaleta.

W Nieulotnej znajduje się także sklepik, gdzie możecie kupić od ręki prace, które wykonałam w technice scrapbookingu. Możecie również zamówić spersonalizowane pamiątki w postaci kartek, drewnianych pudełek czy exploding boxów na różne okazje np. urodziny, ślub czy chrzest..

Nieulotna jest także otwarta dla zwierząt, moje dwa psy są częstymi gośćmi, dlatego odwiedzajcie pracownię również ze swoimi pupilami

Zapraszam Was do mojego świata, mam nadzieję, że razem będziemy tutaj tworzyć niezapomniane wspomnienia 🙂

Nieulotna