Nieulotna

O PRACOWNI

Nieulotna to pracownia położona w kompleksie poniemieckich bloków na Księżu Małym we Wrocławiu. Lokal przeszedł całkowitą metamorfozę i z dawnego lombardu, powstała klimatyczna, kreatywna przestrzeń.

Nieulotna ma 30,5m2 i podzielona jest na dwie części. Pierwsza to strefa warsztatowa, z dużym stołem, który pomieści do 12 osób. Dodatkowo znajdują się tu ozdoby vintage w postaci starych poniemieckich drzwi oraz ramy, która jest rodzinną pamiątką.

W drugiej części jest strefa kuchenna, która również zachowuje klimat sali głównej. W tej przestrzeni jest również mały składzik oraz toaleta.

W Nieulotnej znajduje się także sklepik, gdzie możecie kupić od ręki prace, które wykonałam w technice scrapbookingu. Możecie również zamówić spersonalizowane pamiątki w postaci kartek, drewnianych pudełek czy exploding boxów na różne okazje np. urodziny, ślub czy chrzest.

Nieulotna jest także otwarta dla zwierząt, moje dwa psy są częstymi gośćmi, dlatego koniecznie odwiedzajcie pracownię również ze swoimi pupilami 🙂

Zapraszam Was do mojego świata, mam nadzieję, że razem będziemy tutaj tworzyć niezapomniane wspomnienia 🙂

Nieulotna